Jak w każdej branży, tak również w rolniczej istnieje kilka najbardziej uznanych firm. Jedną z nich jest nasza rodzima firma Pronar, co jest dla nas powodem do dumy. Placówka posiada swoją siedzibę w podlaskiej Narwi, jednak swoje fabryki ma jeszcze w kilku innych polskich miastach i planowane jest otwarcie kolejnych.

Logo Pronar

Logo Pronar

To właśnie dynamiczny rozwój jest uznawany za największy sukces przedsiębiorstwa, potwierdzający wysokie zapotrzebowanie na produkty marki oraz uznanie dla ich wykonania. Dodatkowym dowodem uznania jest umieszczenie naszej rodzimej firmy Pronar na liście 500 największych polskich firm w rankingu magazynu Polityka, co jest ogromnym wyróżnieniem. Personel samej marki Pronar obejmuje 1600 pracowników, nie licząc partnerów zawodowych w kraju i poza jego granicami. To właśnie pracownicy są głównymi wyznacznikami sukcesu, gdyż to oni dbają jak największe zaspokojenie oczekiwań klientów, a także o utrzymanie jakości produkowanych ciągników oraz innych produktów marki na odpowiednio wysokim poziomie i wprowadzaniu innowacji technicznych. Dzięki dbałości o ciągniki na każdym etapie projektowania i produkcji otrzymujemy trwałe i nowoczesne egzemplarze. Ich produkcja opiera się na podzespołach renomowanych światowych firm, takich jak Mitsubishi, Iveco, Deutz, Bosch czy Carraro. W ofercie marki Pronar znajdziemy aż 30 różnych modeli o mocy od 35 do 265 KM, przy czym oferta ciągle jest rozbudowywana. Każdy z nich posiada wyposażenie i parametry techniczne utrzymane na wysokim, światowym poziomie, których jakość dorównuje tym światowym.

Pronar 1025A

Pronar 1025A

Każdy z modeli zyskał niezwykłe uznanie wśród klientów z tego względu, iż został zaprojektowany zgodnie z różnorodnymi oczekiwaniami klientów, jednak wspólnym mianownikiem każdego egzemplarza jest nowoczesne wyposażenie. Dlatego też ciągniki naszej polskiej marki zdobyły uznanie zarówno u polskiej jak i zagranicznej klienteli. Dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem ciągnika marki Pronar jest atrakcyjny, bezpłatny pakiet ubezpieczeń OC, AC i NW. W Polsce znajdziemy 43 punkty sprzedażowe, a ich szczegółową listę wraz z adresami znajdziemy w sieci.