Wśród cenionych przedsiębiorstw działających w branży rolniczej nie może zabraknąć także naszej rodzimej firmy. Mowa tym razem o firmie Farmtrac, która- choć stosunkowo młoda- zdążyła już zdobyć pewną pozycję na rynku oraz grono zadowolonych z usług, stałych klientów.

Logo Farmtrac

Logo Farmtrac

Początków firmy należy doszukiwać się w 2000 roku, kiedy to w nowo otwartej firmie z fabryką w Mrągowie ruszyła produkcja ciągników rolniczych sygnowanych logiem naszej rodzimej marki. Farmtrac może spokojnie być naszą narodową dumą, gdyż 13 lat obecności na rynku wystarczyło, aby z niewielkiej fabryki przedsiębiorstwo ewoluowało do rozmiarów największego polskiego dystrybutora maszyn rolniczych w całym kraju. Z pewnością w tym sukcesie pomogła przedsiębiorstwu jego filozofia, którą jest tworzenie prostych maszyn o lekkiej i łatwej obsłudze, bez obciążania niepotrzebną elektroniką. Obecna oferta polskiej marki Farmtrac obejmuje ponad 20 typów i odmian ciągników. Co ważne, znajdują one odbiorców zarówno na polskim rynku, jak i poza jego granicami- na rynkach europejskich oraz w północnych krajach afrykańskich.  Jak głosi powiedzenie sukces tkwi w szczegółach, dlatego też firma Farmtrac do produkcji wykorzystuje tylko i wyłącznie najlepsze europejskie podzespoły, dzięki czemu tworzą one wysokiej jakości, trwałe, ale zarazem łatwe i intuicyjne w obsłudze ciągniki do ciężkiej pracy na roli. Także maszyny służące do produkcji nie odbiegają od europejskich norm oraz zaopatrzone są we wszelakie homologacje.

Farmtrac 675 DT

Farmrtrac 675 DT

Nie byłoby jednak żadnego sukcesu, gdyby nie ludzie tworzący markę. W przypadku Farmtrac szczególnie cenieni są inżynierowie z długoletnim, nieraz 20letnim doświadczeniem, bez których nie powstałby żaden ze znanych modeli ciągników marki. To wszystko, z czego składa się firma, czyli personel, odpowiednie maszyny i najlepsze podzespoły tworzą wysokiej jakości ciągniki, znane na polskim i zagranicznych rynkach. Warto wspierać nasze rodzime przedsiębiorstwa, zwłaszcza jeśli mogą pochwalić się tak cenionymi produktami. Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą marki, która dostępna jest u dealerów na terenie całego kraju.